• Dostawa

RZECZYWISTE KOSZTY DOSTAWY WIDOCZNE SĄ W KAŻDEJ OFERCIE. WYSYŁKI REAZLIZOWANE SĄ Z RÓŻNYCH MAGAZYNÓW OD RÓŻNYCH DOSTAWCÓW, W ZWIĄZKU Z TYM NIE MA JEDNOLITYCH KOSZTÓW PRZESYŁKI DLA WSZYSTKICH TOWARÓW.

POZOSTAŁE INFORMACJE DOTYCZĄCE SPOSOBU I KOSZTÓW DOSTAWY:

  1. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na koszt Klienta.
  2. Możliwy jest odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu tego sposobu ze Sprzedawcą.
  3. Możliwa jest dostawa Zamówienia przez Sprzedawcę w promieniu 25 km od siedziby firmy SAMEDA, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i kosztu takiej usługi.
  4. Klient może dokonać płatności po przez przelew bankowy, przelew w systemie szybkich płatności, za pobraniem lub w przypadku odbioru własnego również gotówką.
  5. Koszt dostawy zależy od wybranego sposobu wysyłki Towaru, formy płatności a także Dostawcy i przedstawiony jest w Ofercie internetowej Sklepu. Klient po skompletowaniu koszyka wybiera jedną z opcji płatności i dostawy.
  6. Koszty dostaw mogą różnić się w zależności od Dostawcy Towaru (Towary oferowane w Sklepie mogą znajdować się na różnych magazynach). W przypadku zakupu kilku Towarów od różnych Dostawców koszt przesyłki jest sumowany a dostawa Towarów może być zrealizowana w kilku przesyłkach kurierskich.
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne